46 ја следат оваа компанија


VIVAX Кафемат CM-700TG + 1 година гаранција

1990 ден.

1490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 700W
 • Кафе тип: мелено кафе
 • Боја: Црна
 • LCD екран со статус LED
 • 0.42L термометар капацитет
 • 24-часовен тајмер
 • 1 термоспој за исклучување
 • Исклучување и заштита од прегревање
 • Специјално дизајнирана термо чаша "Coffee to go" со капак од капацитет од 0,42 литри
 • Чашата ја одржува температурата на кафето од 70 степени до 1 час каде и да одите

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.