- 27%

VIVAX Кафемат за филтер кафе CM-08126F во боја по избор + 1 година гаранција

1350 ден.

990 ден.

Боја е задолжително поле!

  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

    Одведи ме таму

    070 505 099

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Врста на кафе: филтер
• Боја: црна и бела
• Капацитет: 1,25 литри
• Функција против капење
• Автоматско задржување на топлината

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.