- 4%

VIVAX Клима уред инвертер со вградено Wi Fi ACP-12CH35AUJI R32 3.5 kW + 3 години гаранција

26000 ден.

24999 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.2 / 4.05)
 • Максимален капацитет на ладење: 3600 W
 • Максимален капацитет на греење: 3700 W
 • Просечна моќност: Ладење: 3500 W
 • Греење: 3500 W
 • Влезна моќност ладење: 1090 W
 • Влезна моќност греење: 970 W
 • Проток на воздух: 600 m³/h
 • Капацитет на одвлажнување: 1.4 l/h
 • Ниво на бучава: 29.9 – 42.1 dB (A)
 • Работна температура: од -15 °C до 48 °C
 • Маса внатрешна единица: 8 kg
 • Маса надворешна единица: 35 kg
 • Препорачана површина: 35 m²
 • Фреон: R32 Филтри: Bio-филтер, Филтер за прашина, Catalyst филтер Димензии надворешна единица: 1010 x 385 x 310 mm
 • Димензии внатрешна единица: 940 x 316 x 224 mm
 • Останато: Вградена Wi-Fi контрола, ноќен режим на работа, i-Feel функција, auto swing, auto рестарт, self дијагноза, soft start, тајмер, дигитален екран, заштеда на енергија, започнување со работа при низок напон,vavalve protection cover, 3 fan speeds
 • Гаранција: 3 години 

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.