47 ја следат оваа компанија


img

- 29%

VIVAX Ледомат во боја по избор + 1 година гаранција

6990 ден.

4990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Капацитет на спремникот за вода 2,4 литри
 • Oстанат капацитет: 12 kg/ден
 • Спремник за лед 0.7 kg
 • Индикатор за ниво на вода во спремникот
 • Индикатор за нивото на лед
 • Циклусот за справување со лед трае 6 до 7 мин
 • 9 коцки по циклус
 • Боја: сива или црна

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.