42 ја следат оваа компанија


- 32%

VIVAX Мини сецкалица MC-2501 + 1 година гаранција

1300 ден.

890 ден.

Преостанато време

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност : 250 W
 • Капацитет : 0,8 l
 • Оштрица од нерѓосувачки челик
 • Боја: бело/зелена

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 25.04.2019 до 02.05.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.