46 ја следат оваа компанија


VIVAX Микробранова Печка MWO 2070BL + 1 година гаранција

4290 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производ

 • Димензии на производот: 44 x 25.9 x 33.6 cm
 • Моќност: 700 W
 • Капацитет: 20 литри
 • Дигитална контрола
 • LED дисплеј
 • Моќност од 5 микробранови
 • Опсег на тајмер:  0:05s-95:00 min
 • Функција за одмрзнување на намирниците
 • Боја: Црна
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.