50 ја следат оваа компанија


- 20%

VIVAX Микробранова Печка MWO-2077 + 1 година гаранција

5000 ден.

3990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Капацитет: 20 l
  • Моќност: 700 W
  • 30 минутен тајмер
  • Функција одмрзнување
  • Сребрена боја

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.