39 ја следат оваа компанија


VIVAX Микробранова Печка MWO 2079BL + 1 година гаранција

4990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производ

 • Димензии на производот: 48.8 x 29.1 x 38 cm
 • Моќност: 700 W
 • Моќност на скара: 1000 W
 • Капацитет: 20 литри
 • Дигитална контрола
 • LED дисплеј
 • Моќност од 5 микробранови
 • Опсег на тајмер:  0:05s-95:00 min
 • Функција за одмрзнување на намирниците
 • Боја: Црна
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.