46 ја следат оваа компанија


- 20%

VIVAX Mикробранова печка VIVAX MWO-2078 + 1 година гаранција

5000 ден.

3990 ден.

Шифра:

300000000997
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Капацитет: 20 l
 • Моќност: 700 W
 • 30 минутен тајмер
 • Функција одмрзнување
 • Микробрановата печка не е вградлива
 • Сребрена боја

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.