12% попуст на микробранова печка VIVAX MWO-2075BL + 1 година гаранција во вредност од 4200 ден. по цена од 3699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

12% попуст на микробранова печка VIVAX MWO-2075BL + 1 година гаранција во вредност од 4200 ден. по цена од 3699 ден.

Цена

3,699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,200 ден.

Попуст

12%

Заштеда

501 ден.

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Микробранова печка VIVAX MWO-2075BL + 1 година гаранција


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Капацитет: 20 l
 • Моќност: 700 W
 • 30 минутен тајмер
 • Функција одмрзнување
 • Црна боја
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.