53 ја следат оваа компанија


- 44%

VIVAX Паметен часовник LIFE FIT + 1 година гаранција

1590 ден.

890 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

 • Време траење на батеријата: ≈ 72h
 • Екран на допир 1.4″
 • Материјал: Силикон
 • Тип на екран: IPS
 • Поврзување: Bluetooth
 • Капацитет на батерија: 160
 • Отпорност на вода: Да
 • Боја: Црна
 • Тежина на производот: 0.39 kg
 • Приказ на телесна температура, ритам на срце, мониторинг на спиење и дишење и спортски режим.
 • Известувања од вашиот мобилен телефон (повици и пораки).
 • IP 68 гарантира безбедно користење во сите временски услови.
 • Гуменото ремче обезбедува совршено прилагодување и удобност на вашата рака.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.