46 ја следат оваа компанија


VIVAX Паметен часовник за спортски активности SPORT FIT DW-028 + 1 година гаранција

5490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:
 

Спортскиот часовник станува се повеќе популарен производ кој покрај професионалните спортисти, често пати го користат и рекреативците. VIVAX SPORT FIT WATCH има одличен дизајн со 1,3 инчен екран кој е заштитен со моќно метално куќиште. За вашите активности може да изберете следење помеѓу шест различни спортови и тоа со помош на GPS  лоцирање и следење на отчукувањето на срцето. Вашиот часовник ќе ве информира за сите известувања од вашиот мобилен телефон- повици, пораки а тука е исто така и опцијата за разговор преку часовникот. Овој часовник исто така има и додатен power bank полнач кој никогаш нема да дозволи да останете без батерија!

 • Големина на екран: 1,3 "
 • Екран: IPS LCD
 • Резолуција: 240x240
 • Фреквенција [GHz]: 0,26
 • Интерна меморија: 16MB
 • RAM: 8MB
 • Тежина: 89 gr
 • Димензија: 57,2 х 50,2 х 16 mm
 • Bluetooth: 4.0
 • Пакетот содржи: часовник, полнач, упатство
 • Останато: Метално куќиште, пренослив Power bank charger, GPS
 • Батерија [mAh]: 400

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.