53 ја следат оваа компанија


VIVAX Панелна греалка PH 1501 1500W + 1 година гаранција

2790 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

VIVAX Панелна греалка PH 1501 1500W + 1 година гаранција

  • Моќност: 1500 W
  • Тип: конвекторски грејач
  • 2 нивоа на моќност, заштита од прегревање, стоење со опција за монтирање на ѕид
  • Димензии на производот (Ширина x Висина x Должина) : 61 x 25, 5 x 49,7 cm
  • Боја: Бела
  • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.