46 ја следат оваа компанија


- 11%

11% попуст на VIVAX Пегла на пареа IR-2202CP + 1 година гаранција

1450 ден.

1290 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 2200W
 • Self cleaning функција
 • Функција против капење и каменец
 • Керамичка подлога
 • Боја: бела-виолетова
 • Капацитет за вода: 360 ml

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.