52 ја следат оваа компанија


- 28%

VIVAX Пегла на пареа IR-2201CC + 1 година гаранција

1800 ден.

1290 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 2200W
 • Self cleaning функција
 • Функција против капење и каменец
 • Керамичка подлога
 • Боја: сиво-црвена
 • Капацитет за вода: 360 ml

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.