53 ја следат оваа компанија


- 23%

VIVAX Правосмукалка VC-7004A + 1 година гаранција

6500 ден.

4990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Поларна тишина 
 • Eко енергија 
 • Номинална влезна моќност: 700 W
 • Енергетска класа: А 
 • Капацитет на резервоарот за прав: 3 l
 • Индикатор за полнење на резервоарот за прашина
 • Четка за вшмукување со перформанси ЕКО
 • Должина на жица: 6m
 • Филтер ХЕПА 12 
 • Метална телескопска рачка
 • Операција на тивка 68 dB

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.