- 21%

VIVAX Правосмукалка VC-700R + 1 година гаранција

3800 ден.

2990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Нова еколошка правосмукалка со енергетска класа А
 • 5 метарски кабел
 • Капацитетот на вреќичката за прашина е 2L
 • Индикатор за наполнетост на вреќичката
 • Нова ECO performance четка за смукање
 • Метална телескопска рачка со должина од 90 cm
 • HEPA 12 филтер
 • Моќност: 700W

Vivax VC-700R- нова еколошка правосмукалка со енергетска класа А. Со 5 метарскиот кабел, класичен дизајн и компактната димензија се вклопува во секој ентериер.

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.