39 ја следат оваа компанија


 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Нова еколошка правосмукалка со енергетска класа А
 • 5 метарски кабел
 • Капацитетот на вреќичката за прашина е 1,5L
 • Индикатор за наполнетост на вреќичката
 • Нова ECO performance четка за смукање
 • HEPA 12 филтер
 • Моќност: 700W

Vivax VC-701W- нова еколошка правосмукалка со енергетска класа А. Со 5 метарскиот кабел, современ бел дизајн и компактната димензија се вклопува во секој ентериер.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.