46 ја следат оваа компанија


VIVAX Правосмукалка VC со боја по избор + 1 година гаранција

2800 ден.

2290 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот

 • Моќност: 1600 W
 • Капацитет на вреќичката за прашина: 2 литри
 • Индикатор на наполнетост на вреќичката
 • Должина на кабел 5 м
 • Пластична четка
 • Пластиќна цефка во два дела
 • Хартиени/платнени вреќички

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.