53 ја следат оваа компанија


- 19%

VIVAX Рачен миксер HM-200WO + 1 година гаранција

1100 ден.

890 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

VIVAX Рачен миксер HM-200WO + 1 година гаранција

  • Моќност: 200 W
  • 5 брзини
  • Бело-портокалова боја
  • 1 година гаранција

Рачната мешалка HM-200WO има ергономски дизајн и е бела. Со моќност од 200 W и пет различни брзини, овој миксер ќе ги задоволи сите ваши потреби во кујната. Има и турбо прекинувач за особено брзо вртење на миксерите. Уредот доаѓа со миксери и куки за мешање тесто

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.