40% попуст на рачен блендер VIVAX SB-250SS + 1 година гаранција во вредност од 1700 ден. по цена од 1019 ден.

РАСПРОДАДЕНО

40% попуст на рачен блендер VIVAX SB-250SS + 1 година гаранција во вредност од 1700 ден. по цена од 1019 ден.

Цена

1,019 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,700 ден.

Попуст

40%

Заштеда

681 ден.

Купени : 1

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Рачен блендер VIVAX SB-250SS + 1 година гаранција + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 250 W
 • Оштрица од нерѓосувачки челик
 • Одвојлива дршка
 • 2 брзини
 • Bоја: црно/сребрена
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ