39 ја следат оваа компанија


- 17%

VIVAX Bluetooth Музички систем MC-600

4800 ден.

3980 ден.

Преостанато време

Купени:

2
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

- Bluetooth / USB / CD /

- 220 V

- Radio Micro Audio систем

- USB репродуктор

- MP3/WMA

- PLL FM со меморирање на станици

- USB влез

- Влез за слушалки

- 2 x 5 W RMS аудио излез

- Дрвени звучни кутии

- EQ аудио ефекти

- LED дисплеј

- Line IN за поврзување на надворешни аудио извори

- Аудио RCA излез

- FM антена RF приклучок

- Далечински управувач

- Димензии на уредот: 415 x 210 x 200 mm

- Димензии на кутијата: 362 x 329 x 248 mm

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.