VIVAX smart телефон Fly 5 + 1 година гаранција

8990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Големина на екранот: 6,27″
 • Tип на екранот: HD+ IPS
 • Резолуција: 720 x 1520
 • Tип на процесор: SC9863
 • Процесор: Octa-Core
 • Фрекфенција: 1,6
 • GPU: Imagination Power VR
 • Интерна меморија: 64GB
 • RAM: 4
 • OS: Android 9.0
 • Мрежа: 2G, 3G, 4G (LTE)
 • SIM: Dual
 • Tip OS: Android
 • Димензии: 156 x 74,9 x 8,2mm
 • Тежина: 150g
 • Задна камера: 13 Mp+VGA
 • Предна камера: 8MP
 • SD картица: 128GB
 • Bluetooth: Да
 • Батерија mAh: 3800
 • Време за разговор: 4h
 • USB type-C
 • Отпечаток од прсти
 • Производот содржи: телефон, полнач, USB кабел, слушалки, упатство за употреба
 • 1 година гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.