39 ја следат оваа компанија


- 19%

VIVAX смартфон SMART POINT X1 во боја по избор + 1 година гаранција

6800 ден.

5490 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Мобилен телефон
 • Android 7.0
 • Екран: 5.2″(1280 x 720 px) FWVGA IPS
 • MTK6737, Quad-Core 1.45 GHz
 • GPU:Mali-T 720 MP2
 • Интерна меморија:16 GB, RAM 2 GB
 • Предна камера:5 MP
 • Задна камера:13 MP+5 MP
 • Bluetooth 4.0
 • Dual SIM
 • Батерија: 2500 mAh

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.