- 14%

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Таблет
 • Android OS,6.0 (Marshmallow)
 • Eкран:10,1″(25,65 cm) IPS PLS multitouch
 • Резолуција: 1280 x 800 pixels
 • Chipset: MediaTek MTK 6580
 • CPU:Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7
 • GPU:Mali- 400 MP2
 • Интерна меморија: 16 GB, RAM 2 GB
 • Примарна камера: 2 MP
 • Секундарна камера: 2 MP
 • WiFi 802.11 b/g/n,3G
 • Bluetooth 4.0
 • Батерија: 4700 mAh

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.