39 ја следат оваа компанија


- 14%

VIVAX таблет TPC-101 3G + 1 година гаранција

7000 ден.

5990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Таблет
 • Android OS,6.0 (Marshmallow)
 • Eкран:10,1″(25,65 cm) IPS PLS multitouch
 • Резолуција: 1280 x 800 pixels
 • Chipset: MediaTek MTK 6580
 • CPU:Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7
 • GPU:Mali- 400 MP2
 • Интерна меморија: 16 GB, RAM 2 GB
 • Примарна камера: 2 MP
 • Секундарна камера: 2 MP
 • WiFi 802.11 b/g/n,3G
 • Bluetooth 4.0
 • Батерија: 4700 mAh

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.