55 ја следат оваа компанија


img

VIVAX Телевизор 40″ B Series Google TV 40LE20K + 2 години гаранција

13500 ден.

12500 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

VIVAX Телевизор 40″ B Series Google TV 40LE20K + 2 години гаранција

 • Дијагонала: 40″ / 100 cm
 • Осветленост: 220
 • Максимална резолуција: 1920 X 1080 (FULL HD)
 • Операционен систем: Андроид
 • Технологија: ЛЕД
 • Совет ТВ-а: SMART
 • ТВ приемник:DVB-T2/C/S2
 • Звук (Ш):12
 • Енергија: Ефективност на ЕУ 2019/13:Г

Димензии и маса:

 • Тежина на уредот: 6.7
 • Димензии: Ширина (CM): 90.4
 • Димензии Висина (CM):57.2
 • Димензии Длабочина (CM):17.7

Други карактеристики: 

 • VESA: 200 x 100
 • USB снимање:Да
 • Далечински управувач: SMART
 • Хотелски режим: Не
 • HDR: HDR10
 • Боја: Црна

Конектори:

 • Композитен влез: Да
 • SCART: Не
 • HDMI:2
 • Влез за слушалки: Не
 • VGA:Не
 • USB:2
 • Интегрирана WiFi:Да
 • Bluetooth:Да
 • CI+:Да
 • Дигитален аудио излез (оптички):Да
 • Пресликување на екранот: Да
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.