55 ја следат оваа компанија


img

- 12%

VIVAX Телевизор 43″ Q Series QLED 4K UHD Google TV 43Q10C + 2 години гаранција

26000 ден.

23000 ден.

Преостанато време

Опис

VIVAX Телевизор 43″ Q Series QLED 4K UHD Smart 43Q10C + 2 години гаранција

 • Дијагонала: 43″ / 109 см
 • Осветленост: 220
 • Максимална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Технологија: QLED
 • SMART
 • ТВ приемник: DVB-T2 H.265/DVB-S2
 • Тежина: 7.6
 • VESA: 200 x 200
 • HDMI: 4
 • Влез за слушалки: 1
 • VGA: 0
 • USB: 2
 • Integrirani WiFi: Да
 •  Bluetooth: Да
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.