55 ја следат оваа компанија


img

VIVAX Телевизор 50″ A Series 4K Google TV 50UHD10K + 2 години гаранција

21000 ден.

19500 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

VIVAX Телевизор 50″ A Series 4K Google TV 50UHD10K + 2 години гаранција

 • Дијагонала: 50″ / 127 cm
 • Осветленост: 250
 • Максим дална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Операционен систем: Андроид
 • Технологија: ЛЕД
 • Тип: SMART
 • Звук: 16
 • ТВ приемник: DVB-T2/C/S2
 • SPDIF оптички дигитален: Да

Димензии и маса:

 • Тежина на уредот: 9.3
 • Димензии Ширина (CM): 111
 • Димензии Висина (CM): 69,7
 • Димензии Длабочина (CM): 31

Други карактеристики: 

 • VESA: 300 x 200
 • Хотелски режим: Да
 • USB снимање: Да
 • Далечински управувач: SMART
 • HDR: HDR10
 • Боја: Црна

Конектори:

 • Композитен влез: Да
 • Компонентни влез: Не
 • HDMI:3
 • Влез за слушалки: Не
 • USB:2
 • Интегрирана WiFi:Да
 • Bluetooth:Да
 • Screen Mirroring: Да
 • Дигитален аудио излез (оптички): Да
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.