55 ја следат оваа компанија


img

- 14%

VIVAX Телевизор 50″ Q Series QLED 4K UHD Google TV 50Q10C + 2 години гаранција

29000 ден.

25000 ден.

Преостанато време

Опис

VIVAX Телевизор 50″ Q Series QLED 4K UHD Smart 50Q10C + 2 години гаранција

 • Дијагонала: 50″ / 126 cm
 • Осветленост: 250
 • Контраст: 5000:1
 • Видлив агол (хор.) [°]: 178
 • Видлив агол (вер.) [°]: 178
 • Време на одговор [ms]: 5
 • Максимална резолуција: 3840 x 2160
 • Операционен систем: Андроид 11
 • Формат: MPEG2
 • Технологија: QLED
 • SMART
 • ТВ приемник: DVB-T2/C/S2 H.265,
 • Тежина: 9.1
 • Димензии на пакувањето cm:1187 x 710 x 127
 • Димензии на уредот cm: Со држач: 1111 x 699 x 274, без држач: 1111 x 641 x 87
 • Режим на прикажување: Кино, Динамично, Филмско, Лично, Стандардно
 • Задно осветлување: Автоматски
 • VESA: 200 x 200
 • HDMI: 4
 • Влез за слушалки: 1
 • VGA: 0
 • PC audio: 0
 • CI ulaz: 1
 • Optical SPDIF: 1
 • Композитен влез: 1
 • USB: 2
 • Integrirani WiFi: Да
 •  Bluetooth: Да
 • Dolby Atmos: Да
 • HDR10+ Да
 • HBBTV: Да
 • USB снимање: Да
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.