55 ја следат оваа компанија


img

- 16%

VIVAX Телевизор 55″ Q Series QLED 4K UHD Google TV 55Q10C + 2 години гаранција

32000 ден.

27000 ден.

Преостанато време

Опис

VIVAX Телевизор 55″ Q Series QLED 4K UHD Smart 55Q10C + 2 години гаранција

 • Дијагонала: 55” / 139 cm
 • Осветленост: 280
 • Максимална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Операционен систем: Андроид 11
 • Технологија: QLED
 • SMART
 • ТВ приемник: DVB-T2/C/S2
 • Тежина: 13
 • VESA: 200 x 200
 • HDMI: 3
 • Влез за слушалки: 1
 • VGA: 0
 • SCART: 0
 • Композитен влез: 1
 • USB: 2
 • Integrirani WiFi: Да
 •  Bluetooth: Да
 • Dolby Atmos: Да
 • HDR10+ Да
 • HBBTV: Да
 • USB снимање: Да
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.