55 ја следат оваа компанија


img

- 12%

VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K Google TV 58UHD10K + 2 години гаранција

26000 ден.

23000 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K Google TV 58UHD10K + 2 години гаранција

 • Дијагонала: 58” / 147 см
 • Осветленост: 320
 • Максим дална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Операционен систем: Андроид
 • Технологија: ЛЕД
 • Тип: SMART
 • Звук: 16
 • ТВ приемник: DVB-T2/C/S2
 • SPDIF оптички дигитален: Да

Димензии и маса:

 • Тежина на уредот: 12.8
 • Димензии Ширина (CM): 128.5
 • Димензии Висина (CM): 80.5
 • Димензии Длабочина (CM): 31.5

Други карактеристики: 

 • VESA: 300 x 200
 • Хотелски режим: Да
 • Далечински управувач: SMART
 • HDR: HDR10
 • Боја: Црна

Конектори:

 • Композитен влез: Да
 • HDMI:3
 • Влез за слушалки: Не
 • USB:2
 • Интегрирана WiFi:Да
 • Bluetooth:Да
 • Screen Mirroring: Да
 • Дигитален аудио излез (оптички): Да
 • Пресликување на екранот: Да
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.