55 ја следат оваа компанија


img

- 17%

VIVAX Телевизор 65″ Q Series QLED 4K UHD Google TV 65Q10C + 2 години гаранција

48000 ден.

40000 ден.

Преостанато време

Опис

VIVAX Телевизор 65″ Q Series QLED 4K UHD Smart 65Q10C + 2 години гаранција

 • Дијагонала: 65“ / 165 cm
 • Осветленост: 320
 • Максимална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Операционен систем: Андроид
 • Технологија: QLED
 • SMART
 • ТВ приемник: DVB-T2/C/S2
 • Тежина: 18.2
 • VESA: 300 x 200
 • HDMI: 4
 • Влез за слушалки: 1
 • Далински управувач: SMART
 • VGA: 0
 • SCART: 0
 • Композитен влез: 1
 • USB: 2
 • Integrirani WiFi: Да
 •  Bluetooth: Да
 • Dolby Atmos: Да
 • HDR10+ Да
 • HBBTV: Да
 • USB снимање: Да
 • Screen Mirroring: Да
 • CI+: Да
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.