50 ја следат оваа компанија


VIVAX Телевизор ULTRA HD 4K SMART LED TV-49UHD96T2S2SM + 2 години гаранција

22990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 49″ / 124 cm
 • Светлина: 320
 • Максимална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Оперативен систем: Android
 • Технологија: LED
 • Тип на TV: SMART
 • TV tuner: DVB-T2/C/S2
 • Звук (W): 24
 • Тежина: 11.1
 • Ширина (CM): 109.2
 • Висина (CM): 66.7
 • Длабочина (CM): 7.3
 • USB снимање: Да
 • VESA: 400 х 200
 • Remote control: Magic
 • Hotel mode: Basic
 • HDR: HDR10
 • Енергетска ефикасност EU 1062/10: A+
 • Component: Да
 • SCART: 0
 • HDMI: 3
 • Headphone in: 1
 • VGA: 0
 • USB: 2
 • Интегриран WiFi: Да
 • CI+: Да
 • Digital audio out (optical): Не
 • Screen Mirroring: Да

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.