46 ја следат оваа компанија


- 24%

24% попуст на VIVAX тостер SM-1800 + 1 година гаранција

3000 ден.

2290 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 1800 W
 • Површина за печење 23 x 29cm
 • Рачка која не се загрева
 • Нелеплива подлога
 • Индикатор за работа
 • Отварање 180° и 90°
 • Сад за собирање на маснотии

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.