46 ја следат оваа компанија


- 16%

16% попуст на VIVAX Тостер TS-1000WH+ 1 година гаранција

2000 ден.

1690 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Kарактеристики на производот:

 • Моќност: 1000 W
 • Светлосен индикатор
 • Капацитет: 4 сендвичи
 • Нелеплива плоча
 • Лесен за употреба

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.