46 ја следат оваа компанија


- 29%

VIVAX Тостер TS-7503WH + 1 година гаранција

1400 ден.

990 ден.

Шифра:

300000001014
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност 750 W
 • Фиксна грил решетка
 • Нелеплива површина
 • Светлосен индикатор за работа
 • Боја беж

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.