- 12%

VIVAX Правосмукалка VC-700R + 1 година гаранција

3400 ден.

2990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Нова еколошка правосмукалка со енергетска класа А
 • 5 метарски кабел
 • Капацитетот на вреќичката за прашина е 2L
 • Индикатор за наполнетост на вреќичката
 • Нова ECO performance четка за смукање
 • Метална телескопска рачка со должина од 90 cm
 • HEPA 12 филтер
 • Моќност: 700W

Vivax VC-700R- нова еколошка правосмукалка со енергетска класа А. Со 5 метарскиот кабел, класичен дизајн и компактната димензија се вклопува во секој ентериер.

 

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.