- 17%

VIVAX Вентилатор TF-61 со три различни брзини и три различни типа на дување + 1 година гаранција

2400 ден.

1990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 60 W
 • Димензии: висина 79 cm
 • Три различни типа на дување:  natural, sleep и normal
 • 1 година гаранција

Исклучително практичен и лесен VIVAX вентилатор. Овозможува ладење и освежување со три различни брзини и три различни типа на дување: natural, sleep и normal.Изберете ја вашата омилена програма на дување или поставете тајмер од 2 часа. Опуштете се на посебен начин , така што ќе го наполните соодветниот простор со вашето омилено етерично масло и ќе си овозможите и ладење и прекрасен мирис во текот на целиот ден. Можност за осцилација и висината од 79 сантиметри заштедува простор.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.