• ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност 60 W RMS Аудио излез (20 cm бас звучник (30 W) + 2 x 7,6 cm (2 x 15 W)
 • Димензии на уредот: 275 x 680 x 310 mm
 • Димензии на пакување: 371 x 725 x 346 mm
 • Бруто/Нето тежина: 12 kg /10.2 kg
 • AUX
 • Bluetooth
 • FM радио
 • USB
 • Далечински управувач
 • Бежичен микрофон
 • x2 микрофонски слот
 • 5 часа уживање во музиката
 • Li-Ion батерија што се полни 12 V, 4000 mAh
 • 1 година гаранција

Преносливиот звучник Vivax BS-300 нуди мноштво функции за да уживате во вашата омилена музика и луда караоке забава за целото друштво.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.