46 ја следат оваа компанија


VIVAX Вреќи за правосмукалка сет 1/4 + филтер DB-2330MF

390 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Вреќи за модели на правосмукалка:
 • VC-7004A
 • VC-701W
 • VC-700R
 • VC-800EE
 • VC-1200
 • VC-1600
 • VC-1603
 • VC-1604
 • VC-2000
 • VC-2400
 • VC-1601R
 • VC-1801Y
 • VC-2001G
 • 4/1 сет + универзален филтер
 • Подобро филтрирање
 • Материјал: синтетички што се прилагодува на големината на канистерот за правосмукалка
 • Трислоен
 • Поголема попустливост на воздухот

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.