Подарете вкусни мафини! До 46% попуст на red velvet, чоколадни или ванила мафини во количина по избор + бесплатна достава "Вкусни Рачни изработки"

РАСПРОДАДЕНО

Подарете вкусни мафини! До 46% попуст на red velvet, чоколадни или ванила мафини во количина по избор + бесплатна достава "Вкусни Рачни изработки"

Цена

230 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

400 ден.

Попуст

43%

Заштеда

170 ден.

Купени : 32

 • Skopje Skopje, Macedonia (Македонија), 1000

 • 077 80 50 64

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Мафини со вкус по избор + бесплатна достава во Скопје

 • Red velvet мафини (5 колачиња спакувани во кутија од 250 gr.) цена 400 ден. 230 ден.
 • Чоколадни или ванила мафини (5 колачиња спакувани во кутија од 250 gr.) цена 400 ден. 230 ден.
 • Чоколадни или ванила мафини (7 колачиња спакувани во букет од 350 gr.) цена 560 ден. 300 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.02.2015 до 15.03.2015
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот потребно е да направите нарачка на посакуваниот вкус на телефон или маил 
 • Задолжителна нарачка 2 - 3 дена пред користење на купонот

Опис

Состав:

Red velvet, чоколадните и ванила мафини се декорирани со крем од путер, шеќер во прав и бело чоколадо.

Сите колачи подготвени од “Вкусни рачни изработки” се неодоливо вкусни и привлечни. Спакувани во интересно пакување тие се совршен подарок за секоја прилика. Изберете колачи согласно со вашиот вкус и желба и уживајте во слаткото задоволство.

Член на Grouper од: 11-02-2015

Член на Grouper од: 11-02-2015

@emadesanovska Ни испративте празна порака

Член на Grouper од: 29-08-2013
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ