Дознајте ги тајните за успех на скандинавските стартапи (20.02.2019)! Влезница за настанот Startup Grind Fireside chat со Per-Erik Persson, бизнис тренер и консултант од Шведска + пијалок по цена од 300 ден.

Цена

300 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 45 | Остануваат: 0

Добивате

Влезница за настанот: Startup Grind Fireside chat со Per-Erik Persson, бизнис тренер и консултант од Шведска + пијалок 

English version:

Ticket for the event: Startup Grind Fireside chat with Per-Erik Persson, business coach and consultant from Sweden + drink

Услови

  • Купонот може да се искористи од 20.02.2019 до 20.02.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Сите средства собрани од овој настан, ќе бидат донирани во добротворни цел
  • Едно лице може да купи максимум 5 купони
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друг настан
  • Настанот се изведува на англиски јазик
  • За дополнителни информации во врска со настанот, обратете се на [email protected]

Опис

Несомнено, Скандинавците се најуспешната креативна фабрика за стартапи. Истовремено, тие се рекордери во градење на успешни бизниси. Имајќи го сето ова на ум, се запрашуваме кој е нивниот „рецепт“ за успех. Per-Erik Persson ќе ја сподели со нас „тајната состојка“ позади успешните Скандинавски стартап компании.

Per - Erik Persson е сопственик на успешна компанија и личен бизнис тренер на едни од најголемите шведски брендови како што се ИКЕА и ÅF - најголемата шведска консултантска компанија. Има повеќе од 12 години искуство, креирајќи специфични методи со кои им помага на менаџерите да се соочат со секојдневните предизвици на модерните лидери.

* Сите средства собрани од овој настан, ќе бидат донирани во добротворни цели.

Description:

The Scandinavians are the biggest unicorn factory in the world and an impressive startup scene. They also have an excellent track record when it comes to building successful companies. So, what is their recipe for success? Per-Erik Persson will share the secret ingredients with you.

Per-Erik Persson is a business owner and a personal business coach in some of Sweden’s global brands such as Ikea and ÅF - the biggest Swedish consulting company. He has more than 12 years of experience in crafting tailor-made methods that help managers cope with the everyday challenges of modern leaders. 

* All funds raised from this event will be donated to charity.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.