Прославете го 1 роденден на Киноверзум! Кино и уживање за двајца! 20% попуст на 2 влезници за 2D филм + вечера за двајца во Киноверзум во вредност од 1000 ден. по цена од 799 ден.

Цена

799 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

20%

Заштеда

201 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • Маршал Тито 77, Свети Николе

  Одведи ме таму

  032 440 151

  info@kinoverzum.mk

Добивате

2 влезници за 2D филм + вечера за двајца

*Вечерата е во ресторан „Златна Москва“ (за секое лице следува пастрмајлија и чаша црвено вино)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.05.2021 до 31.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребна е претходна резервација на телефон 032 440 151 или на меил info@kinoverzum.mk

Опис

За распоред на достапни филмови можете да погледнете ТУКА 

За компанијата

Киноверзум е 3D кино во Свети Николе и се наоѓа на Меѓународен Славјански Универзитет „Г. Р. Державин“. Влезот е преку ресторан „Златна Москва“. Доколку доаѓате од Штип или Скопје по новиот автопат Миладиновци-Штип, исклучете се десно на излезот Свети Николе - Југ, потоа свртете десно и за помалку од минута сте во Киноверзум.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.