51% попуст на влошки за чевли со прилагодлива должина во вредност од 200 ден. по цена од 99 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

51% попуст на влошки за чевли со прилагодлива должина во вредност од 200 ден. по цена од 99 ден. + бесплатна достава

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 16

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Влошки за чевли со прилагодлива должина и боја по избор

Достапни бои:

 • Бела
 • Сина
 • Кафена

* Изборот на боја се прави при подигнување на производот и зависи од достапните количини


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Влошките се со прилагодлива должина на вашето стапало.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ