Внатрешен хард диск Seagate 500GB 2.5" + бесплатна достава во вредност од 3200 ден. по цена од 3099 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Внатрешен хард диск Seagate 500GB 2.5" + бесплатна достава во вредност од 3200 ден. по цена од 3099 ден.

Цена

3,099 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,200 ден.

Попуст

3%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Внатрешен хард диск Seagate 500GB 2.5" 

 • 20 месеци гаранција
 • За лап топ

За подетални карактеристики на производот погледнете подолу во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

  Детални карактеристики на производот:

 • x 1 внатрешен хард диск
 • Модел: Seagate ST500LM030
 • 2.5"
 • 500GB
 • 5400 rpm
 • SATA 6Gb/s
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ