Внатрешна автомобилска декоративна ЛЕД светлина во боја по избор цена од 1490 ден

1490 ден.

Остануваат:

10

Шифра:

000 505
 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

  Одведи ме таму

  02 613 7030

  info@teslaled.mk

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Лед светлосна декоративна лента која што свети 360 степени непрекината светлина:

 • Можност на виткање во секој агол кој ви е потребен
 • Одличен е за декорација за внатрешноста на било кој автомобил
 • Достапни бои: црвена, сина, бела, зелена и портокалова
 • Должината на лентата е од 10 метри
 • Напојувањето иде преку запалката во автомобилот или било кој друг извор на енергија од автомобилот на 12V
 •  Изборот на боја е според залихите и по принципот прв дојден - прв услужен!

            ОГРАНИЧЕНА КОЛИЧИНА!!!

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.