54% попуст на внатрешна автомобилска декоративна ЛЕД светлина во боја по избор од "Тесла Лед" во вредност од 2800 ден. по цена од 1300 ден.

РАСПРОДАДЕНО

54% попуст на внатрешна автомобилска декоративна ЛЕД светлина во боја по избор од "Тесла Лед" во вредност од 2800 ден. по цена од 1300 ден.

Цена

1,300 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,800 ден.

Попуст

54%

Заштеда

1,500 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 5

 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3 1000 Скопје, Македонија

 • 02 613 7030

 • info@teslaled.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 19:00 Саб: 10:00 - 15:00

Добивате

Внатрешна автомобилска декоративна ЛЕД светлина во боја по избор:

 • Достапни бои: црвена, сина, бела, зелена и портокалова

* Должината на лентата е од 10 метри
* Напојувањето иде преку запалката во автомобилот


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.12.2016 до 31.05.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат од Тесла Лед од понеделник до петок од 10:00 до 18:00ч. и сабота од 09:30 до 15:30ч.
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Лед фосфорна декоративна силиконска лента која што свети 360 степени непрекината светлина:

 • Можност на виткање во секој агол кој ви е потребен
 • Одличен е за декорација за внатрешноста на било кој автомобил
 • Достапни бои: црвена, сина, бела, зелена и портокалова
 • Должината на лентата е од 10 метри
 • Напојувањето иде преку запалката во автомобилот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ