39 ја следат оваа компанија


- 15%

2 во 1 детска клацкалка и стол

2300 ден.

1949 ден.

Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Детската клацкалка и стол има светлечки и музички ефекти
 • 100% безбедна за користење и произведена од нетоксични материјали
 • Вклучени 10 навртки
 • Лесно за монтирање
 • Димензии на клацкалка: должина 59 cm x ширина 38 cm x висина 39 cm
 • Димензии на стол: должина 40 cm x ширина 38 cm x висина 53 cm
 • Наменето за возраст: 24+ месеци

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.