39 ја следат оваа компанија


- 13%

2 во 1 Gelato сладолед + кукла

550 ден.

479 ден.

Шифра:

200000000667
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Миризливи преслатки куклички кои се трансформираат од чаша за сладолед. Чашата за сладолед едноставно и лесно се трансофрмира во кукла со отворање и затворање. Со секоја кукла доаѓа мала четка и прекрасен шешир.

Сетот содржи:

 • 6 миризби (јагода, грозје, лимон, чоколадо, ванила и карамела)
 • 12 различни чашки за сладолед
 • 12 различни фустани
 • 3 различни бои на очи

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.